Search

کینوا بل

به دلیل اینکه استفاده از میوه ها و سبزیجات در بسیاری از رژیم های غذایی نقش پررنگی را در بر دارند، بسیاری از افراد اقدام به استفاده از انواع متفاوت و برجسته ی سالادهای گوناگون در طبیعت خواهند نمود.

همانطور که سالادها در جهان از تنوع بسیار زیادی برخوردار هستند، چاشنی ها و سس های مورد استفاده در آنها نیز از تنوع بسیار زیادی برخوردار خواهند بود. برندهای بسیار زیادی در تهیه و تولید انواع چاشنی ها و همچنین سس های مورد استفاده فعال خواهند بود.

یکی از برندهای فعال در این زمینه ، شرکت bell می باشد. این برند با تولید کینوا بلتوجه بسیاری از افراد، مخصوصا ورزشکاران و علاقمندان به کاهش وزن را به سمت خود جلب نموده است. این کالا یک محصول منحصر بفرد و عالی جهت تولید و سرو سالاد ایتالیایی و سالاد فرانسوی خواهد بود.

ترکیبات فوق العاده در این محصول مورد توجه و استقبال بسیار زیادی قرار گرفته است. از دلایل محبوبیت بسیار زیاد در این محصول می توان به موارد زیر اشاره نمود :

خصوصیات کینوا بل چیست :

کینوا بل یک محصول متفاوت از چاشنی های مختلف برای دسترسی به یک طعم فوق العاده و موثر خواهد بود. از خصوصیات بارز و جذاب در این محصول می توان به ترکیبات بی نظیر آن اشاره نمود. این محصول دارای ترکیبات خاصی است که استفاده از آن را برای هر گروه سنی مناسب و ایده آل خواهد نمود. از ترکیبات مهم در این محصول می توان به موارد زیر اشاره نمود :

 •        کینوا رنگی :

نوعی از غلات امروزه به بازار عرضه شده اند که در کنار طعم لذیذ ، فواید بیشماری را نیز در بر دارند. این محصول در تنوع رنگی منحصر بفرد در کینوا بل مورد استفاده قرار می گیرد. از انواع مختلف آنها می توان به ترکیبات رنگی متفاوت در آنها اشاره نمود. کینواها دارای رنگهای سفید، قرمزو مشکی هستند که رنگ قرمز آن پس از پخت، تغییر رنگی به سمت رنگ قهوه ای را در بر خواهد داشت. این محصولات دارای طعمی متفاوت و دلپذیر خواهند بود. از ترکیبات بی نظیر در این محصول می توان به :

-     پروتئین گیاهی

-     فیبر

-     منگنز

-     منیزیم

-     فسفر

-     ویتامینB9

-     مس

-     آهن

-     روی

-     پتاسیم

-     ویتامین B2

-     ویتامین B3

-     ویتامین B6

-     امگا 3

-     ویتامین E

و مواردی از این قبیل اشاره نمود. استفاده از این محصولات تاثیرات چشمگیری بر روی کاهش ابتلای افراد به بیماری های قلبی و عروقی، مقابله با مشکلات گوارشی ، مقابله با بیماری دیابت، آرام بخش برای سردردهای میگرنی ، کاهش وزن و .. خواهد داشت.

 •        مغز هندوانه :

استفاده از مغزها در انواع سالادها علاوه بر جذابیت ظاهری سالادها ، طعم فوق العاده ای را نیز به همراه خواهد داشت. در کنار طعم بی نظیر، در نظر گرفتن مزایای برجسته در این محصول خالی از لطف نخواهد بود. این محصول با در بر داشتن عناصری از قبیل :

o       مس

o       منگنز

o       روی

o       فسفر

o       آهن

o       پروتئین گیاهی

o       ویتامین های گروه B

o       منیزیم

o       پتاسیم

و مواردی دیگر ، در تامین سلامتی افراد نقش موثری خواهند داشت. کنترل فشار خون، حفظ سلامتی در قلب، کنترل دیابت، کاهش چربی در بدن، سلامت عضلات ، عملکرد مناسب مغز ، جلوگیری از بروز مشکلات چشمی و مواردی از این قبیل، از مزایای استفاده از تخم هندوانه در کینوا بل خواهد بود.

 •        مغز آفتابگردان :

انواع مغزها نقش موثری بر روی سلامت بدن خواهند داشت. مغز آفتابگردان نیز با برخورداری از مزایای فوق العاده بر روی سلامتی افراد، نقش چشمگیری در برخی از محصولات غذایی خواهد داشت. از عناصر موجود در این محصول فوق العاده می توان به :

 • ویتامین E
 • پروتئین گیاهی
 • چربی های غیر اشباع
 • ویتامین B
 • مس
 • روی
 • آهن

و مواد معدنی بسیار زیاد دیگری اشاره کرد که به حفظ سطح ایمنی در بدن ، کاهش کلسترول نامناسب در بدن، جلوگیری از یبوست و مواردی از این قبیل نقش چشمگیری خواهند داشت.

 •        انواع مغزهای دیگر :

استفاده از مغزهای دیگری مانند: خلال پسته ، خلال بادام ، مغز گردو و تخم کدو نیز از دیگر ترکیبات مورد استفاده در تولید کینوا بل می باشند. این مغزها با در بر داشتن عناصر منحصر بفرد، تاثیرات بسزایی بر روی سلامت افراد خواهند داشت.

تامین مواد معدنی مورد نیاز برای بدن ، تامین برخی از ویتامین های مهم در بدن و همچنین تامین پروتئین گیاهی یکی از مهمترین مزایای استفاده از این مغزیجات خواهد بود. استفاده از این مغزیجات علاوه بر مزایای برجسته ، طعم بی نظیری را نیز به همراه خواهد داشت.

 •        روغن زیتون :

استفاده از روغن زیتون به عنوان چاشنی در انواع سالادها، همواره بسیار مورد توجه افراد بوده است. شرکت bell با در نظر گرفتن این مقوله اقدام به استفاده و بهره برداری از روغن زیتون مرغوب و ارگانیک بل نموده است.

این محصول علاوه بر عطر و طعم دهی بی نظیر ، فواید چشمگیری را نیز برای بدن در بر خواهد داشت. روغن زیتون نقش موثری در کاهش وزن، سلامت قلب و عروق ، سلامت و بهبود عملکرد دستگاه گوارش و مواردی از این قبیل خواهد داشت.

اهداف شرکت bell از تولید کینوا بل :

شرکت bell با استفاده از نظریات متخصصین تغذیه در زمینه ی تهیه و تولید محصولات چند بعدی و ایده آل گام های هدفمند و مورد توجهی را برداشته است. استفاده از محصولات منحصر بفرد که هر کدام مزایای بی نظیری را برای بدن در بر دارند، در کنار یکدیگر علاوه بر طعم بی نظیر ، فواید بیشماری را در بر خواهند داشت.

استفاده از چاشنی کینوا بل در انواع سالادها مخصوصا سالاد ایتالیا و فرانسه علاوه بر افزایش ارزش غذایی ترکیبات استفاده شده ، گزینه ی مناسبی برای کاهش وزن مناسب و اصولی خواهد بود.

راهنمایی برای خرید اینترنتی کینوا بل :

یکی از راههای دسترسی ایده آل و هوشمندانه به محصول کینوا بل از تولیدات برجسته ی شرکت bell استفاده از سایت فروش اینترنتی خواهد بود. افراد به راحتی به سایت فروش مراجعه نموده و برای یک خرید بی نظیر اقدام می کنند.

در خرید اینترنتی علاقمندان می توانند از تنوع بسیار بالا در تولید محصولات ، کیفیت فوق العاده ، بسته بندی مرغوب ، ارسال رایگان ، صرفه جویی در زمان و هزینه و مواردی از این قبیل ، لذت ببرند. خرید اینترنتی با در نظر گرفتن فواید آن از جمله خریدهای بی نظیر تلقی می گردد.

Filters
Sort
display