Search

میوه خشک بل

یکی از انواع خشکبارها که امروزه از محبوبیت فوق العاده ای برخوردار گشته اند، میوه های خشک شده هستند. برندها و کارخانجات بسیار زیادی اقدام به تولید این محصولات نموده اند. کیفیت و مرغوبیت بسیار بالا در این محصولات ، مورد توجه اغلب مخاطبین بوده است.

البته استفاده از تنوع در این نوع از میوه ها نیز می تواند مورد  توجه افراد قرار بگیرد. شرکت bell نیز از روش های متفاوتی برای ارائه ی محصولات ویژه و برتر خود استفاده نموده است.

این برند با استفاده از نظریات متخصصین تغذیه در این راستا ، قدم های هدفمندی را برداشته است. میوه خشک بل با برخورداری از خصوصیات ویژه و منحصر بفرد  توانسته است از محبوبیت و استقبال پرشوری در بازار رقابتی برخوردار گردد. در ادامه به ارائه ی برخی از دلایل مهم و قابل توجه برای این ارزش گذاری ، خواهیم پرداخت .

خصوصیات ویژه در میوه خشک بل :

شرکت bell در تولید این محصولات از اهداف اصلی و ایده آلی پیروی نموده است. از این جهت می توان شاهد کیفیت بی نظیر و همچنین طعم فوق العاده ی آنها باشید. این محصولات با در نظر گرفتن بسیاری از اصول مهم که نقش چشمگیری در سلامتی افراد دارند، تولید شده اند. از خصوصیات مهم این محصولات می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  •        استفاده از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب :

یکی از مهمترین رموز موفقیت این برند ، استفاده از میوه های با کیفیت و مرغوب می باشد. میوه هایی که از کیفیت فوق العاده ای برخوردار هستند ، اغلب ارگانیک و سالم می باشند. استفاده از این میوه ها می تواند طعم و مرغوبیت شگفت انگیزی را به همراه داشته باشد.

  •        روش های مناسب برای خشک کردن :

امروزه از روش های بسیار زیادی برای خشک کردن انواع میوه ها استفاده می کنند. شرکت bell با استفاده از بهترین و موثرترین راهکارها برای خشک کردن این محصولات ، کیفیت و مرغوبیت میوه ها را در بالاترین میزان خود حفظ خواهد نمود. از این رو در استفاده از میوه خشک بل نه تنها از عطر و طعم فوق العاده ی آن بهره مند خواهید شد ، بلکه مزایای بسیار زیادی را نیز برای بدن خود به ارمغان می آورید.

  •        استفاده از ترکیبات فوق العاده :

یکی دیگر از وجه تمایز این محصولات با دیگر محصولات موجود در بازار، استفاده از ترکیبات فوق العاده و تاثیر گذار خواهد بود. میوه خشک بل با ترکیبات مختلف مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. از جمله ترکیبات استفاده شده در این محصول می توان به موارد زیر اشاره نمود:

o      انواع میوه های خشک شیرین :

مهمترین و اصلی ترین ترکیبات استفاده شده در این محصولات ، انواع میوه های خشک شیرین می باشد. این میوه ها می توانند تاثیرات بسیار زیادی بر روی سلامتی بدن داشته باشند. اغلب این میوه ها به صورت حبه ای یا خرد شده مورد استفاده قرار خواهند گرفت. از مزیت های این محصولات می توان به موارد زیر اشاره نمود:

-    فیبر بالا

-     منبع مناسب آنتی اکسیدان برای بدن

-     آهن

-     ویتامین c

-     ویتامین A

-     پروتئین

-     امگا 3

-     قند مناسب

-     منیزیم

-     فسفر

-     کلسیم و ...

o      روغن زیتون :

یکی از ترکیبات بسیار مهم که نقش فوق العاده و چشمگیری در سلامت افراد خواهد داشت، روغن زیتون می باشد. تراکم پلاکت ها ، عدم ایجاد لخته های خونی و بسیاری از عوامل دیگر وابسته به استفاده از روغن زیتون می باشد.

کاهش بیماری های قلبی از مهمترین فواید استفاده از این محصول به شمار می آید. با در نظر گرفتن این عوامل می توان به اهمیت استفاده از آن در میوه خشک بل پی برد. می توان از این محصول ( روغن زیتون ) به عنوان یک سلاح مخفی برای افزایش ارزش غذایی و همچنین طعم بی نظیر و فوق العاده یاد کرد. از مهمترین تاثیرات استفاده از روغن زیتون می توان به :

  •   رفع مشکلات معده
  •      رفع یبوست و بواسیر
  •      رفع کلسترول بالا

و مواردی از این قبیل اشاره نمود.

o      انواع آجیل ها :

استفاده از میوه خشک بل در کنار ترکیبی از آجیل ها نه تنها طعم شگفت انگیزی را به همراه خواهد داشت، بلکه فواید بسیار زیادی را برای تندرستی و سلامت بدن افراد به ارمغان می آورد. از جمله آجیل های مورد استفاده در این ترکیب فوق العاده و بی نظیر می توان به موارد زیر اشاره نمود :

  • گردو :یکی از لذیذترین مغزها که بسیار پرطرفدار و محبوب می باشد گردو است. استفاده از این آجیل بی نظیر نه تنها می تواند مزایای بسیار زیادی را برای بدن به همراه داشته باشد، بلکه طعم لذیذی را نیز برای این محصولات به همراه خواهد داشت.
  • پسته :از دیگر آجیل های مورد استفاده برای این ترکیب فوق العاده می توان به پسته ها اشاره نمود. فواید استفاده از مغز پسته در کنار ترکیبات فوق العاده در این محصول ، آن را از یک محصول تک بعدی به یک محصول چند بعدی و اثر بخش مبدل می نماید.
  • بادام :بادام نیز یکی از آجیل های فوق العاده برای استفاده در این ترکیب به شمار می رود. بادام نیز با در بر داشتن خصوصیات منحصر بفرد بسیار محبوب و قابل توجه خواهد بود.
  •        موارد استفاده ی گسترده :

با در نظر گرفتن مزایای فوق العاده در این محصولات ، می توان به موارد استفاده ی گسترده و قابل توجه آنها اشاره نمود. از این محصولات برای موارد مختلفی می توان استفاده کرد. سرو آنها در برخی از مهمانی ها ، استفاده از آنها برای تهیه انواع دسر ها ، استفاده از آنها بر روی بستنی ها ، ترکیب آنها با برخی از آجیل ها و ... از جمله موارد استفاده ی گسترده از این محصولات به شمار می آیند.

هدف شرکت bell از تولید و توزیع میوه خشک بل :

طرز صحیح مصرف برخی از مواد غذایی وابسته به دانش و تجربه ی متخصصین تغذیه می باشد. برای اینکه بتوان از مزایای فوق العاده ی برخی از محصولات بهره مند گشت ، می توان اقدام به ترکیب نمودن آنها و ایجاد یک ترکیب بی نظیر نمود.

شرکت bell با هدف والای سلامتی در کنار برخورداری از طعم فوق العاده و بی نظیر ، اقدام به استفاده از تخصص افراد با تجربه در این زمینه و تبدیل نمودن ارزش های غذایی تک بعدی به چند بعدی و اثر بخش نمودن آنها ، کرده است. این برند با استفاده از محصولات ارگانیک و مرغوب ، توانسته است در این راه به موفقیت های چشمگیری دست یابد.

خرید اینترنتی میوه خشک بل :

شرکت bell  همواره برای رفع نیاز افراد و دستیابی به نهایت رضایت مشتریان در تلاش بوده است. از این جهت چندیست که اقدام به فروش اینترنتی محصولات جذاب و محبوب خود نموده است.

علاقمندان برای استفاده از محصولات چند بعدی و منحصر بفرد این برند ، می توانند در کسری از زمان به سایت اینترنتی فروش مراجعه نموده و برای یک خرید اینترنتی هوشمندانه اقدام نمایند. لازم به ذکر است که محصولات خریداری شده با کیفیت فوق العاده و بسته بندی های مرغوب و همچنین ارسال رایگان به دست مشتریان خواهد رسید.

Filters
Sort
display