Search

استفاده از میان وعده ها در برخی از گروه های سنی بسیار قابل توجه می باشد. میان وعده هایی که از مواد مغذی برخوردار هستند، تاثیرات بسزایی در سلامت افراد خواهند داشت. برندهای بسیار زیادی برای تامین این میان وعده ها، اقدامات قابل توجهی را انجام داده اند.

شرکت bell یکی از برندهای معتبر در تهیه و تولید این محصولات خواهد بود. از جمله محصولات ارائه شده در این راستا ، می توان به فیگ بلیا همان انجیر بل اشاره نمود. این محصول با برخورداری از خصوصیات برجسته ای مانند : ترکیبات فوق العاده، مزایای بی نظیر و طعم دلپذیر مورد توجه بسیاری از افراد در داخل و خارج از کشور قرار گرفته است.

خصوصیات برجسته در فیگ بل :

از مهمترین خصوصیات برجسته در این محصول می توان به ترکیبات منحصر بفرد آن اشاره نمود. این ترکیبات هر کدام به نحوی بر روی سلامتی بدن تاثیر خواهند داشت. اما در کنار هم قرار گرفتن این ترکیبات نه تنها در افزایش ارزش غذایی آن نقش موثری داشته است، بلکه طعم فوق العاده و دلنشینی را نیز به ارمغان آورده است.

  •        ترکیبات خاص در فیگ بل :

o      انجیر خشک بل :

از گذشته تاکنون استفاده از انجیر خشک یک میان وعده ی ایده آل بوده است. استفاده از این محصول مزایای بسیار زیادی را برای سلامتی بدن در بر خواهد داشت. از جمله مزایای بی نظیر در این محصول می توان به موارد زیر اشاره نمود :

-     ویتامین C

-     ویتامین A

-     ویتامین B

-     آهن

-     منیزیم

-     پتاسیم

-     کلسیم

-     فسفر

-     فیبر

و عناصری از این قبیل نقش موثری در تامین سلامتی بدن افراد خواهند داشت. بسیاری از پزشکان طب سنتی استفاده از این محصول را بسیار ایده آل و مناسب برای بدن خطاب کرده اند.

o      خلال بادام :

از دیگر ترکیبات موجود در فیگ بل می توان به خلال بادام اشاره نمود. خلال بادام مرغوب و با کیفیتی که شرکت bell اقدام به استفاده از آن نموده است، مزایای بسیار زیادی را در بر خواهد داشت. از جمله مهمترین مزیت آن می توان به تامین پروتئین گیاهی اشاره نمود. همچنین این محصول کیفیت بی نظیری در طعم و مزه نیز در بر خواهد داشت.

o      خلال پسته :

خلال پسته در کنار ترکیباتی مانند انجیر خشک و خلال بادام و ... از ارزش غذایی بالاتری برخوردار می گردد. از این رو استفاده از آن در ترکیب انجیر بل بسیار قابل توجه خواهد بود. شرکت bell از خلال پسته های مرغوب و با کیفیت در بازار ، برای تولید یک محصول ناب و موثر استفاده خواهد نمود. خلال پسته با برخورداری از عناصری همچون :

-     چربی ها

-     پروتئین گیاهی

-     انواع ویتامین ها

-     مواد معدنی

و بسیاری از عناصر دیگر تاثیرات مثبتی بر روی عملکرد برخی از سیستم های بدن خواهند داشت. از این استفاده از آنها ، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

o      تخم کدو :

تخم کدو از دیگر مغزهای پر انرژی و قابل توجه می باشد که با ترکیبات دیگر ، تاثیرات بسزایی در سلامت افراد خواهند داشت. استفاده از مغز تخم کدو در ترکیب فیگ بل علاوه بر تامین انرژی و چربی های گیاهی مناسب ، تاثیرات فوق العاده ای بر روی طعم و مزه ی این محصول نیز خواهد داشت. از مزایای استفاده از این محصول می توان به موارد زیر اشاره نمود:

-     ویتامین K

-     ویتامین E

-     ویتامین D

-     ویتامین B

-     ویتامین C

-     کربوهیدرات

-     آمینو اسید

-     فسفر

-     پتاسیم

-     کلسیم

تخم کدو از ترکیبات منحصر بفرد و خاص در انجیر بل به شمار می رود.

o      شربت :

بسیاری از افراد به دنبال استفاده از محصولات شیرین و جذاب برای یک میان وعده خواهند بود. استفاده از شربت بر پایه ی عسل در فیگ بل نه تنها ارزش غذایی محصول را افزایش می دهد، بلکه طعم بی نظیری را نیز برای آن به همراه خواهد داشت. از ترکیبات عسل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

-     گلوکز

-     فروکتوز

-     اسیدهای آلی

-     پروتئین ها

-     اسیدهای آمینه

-     برخی از ویتامین ها

-     مواد معدنی

-     چربی ها

و بسیاری از ترکیبات منحصر بفرد دیگر که در تامین سلامتی نقش موثری خواهند داشت.

o      توت خشک :

توت خشک از جمله محصولاتی می باشد که به تنهایی در بسیاری از میان وعده ها مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول در سلامتی افراد نقش مفیدی خواهند داشت. از ترکیبات موجود در این محصول می توان به مواردی مانند :

-     پروتئین

-     آهن

-     کلسیم

-     ویتامین A

-     انواع ویتامین های گروه B

-     ویتامین C

  •         عطر و طعم بی نظیر :

از خصوصیات منحصر بفرد دیگر در فیگ بل می توان به عطر و طعم بی نظیر آن اشاره نمود. طعم فوق العاده ی این محصولات با برخورداری از ترکیبات ویژه و ایده آل ، مورد توجه بسیاری از افراد بوده است. این محصول از عطر دلنشینی نیز برخوردار می باشد. این عطر می تواند بسیاری از افراد را برای مصرف فوق العاده ی آن ترغیب نماید.

  •        موارد مصرف :

با توجه به خصوصیات بارز در این محصول ، افراد می توانند به طرق مختلفی از آنها بهره مند گردند. از جمله موارد مصرف این محصولات می توان به میان وعده بودن آنها همراه با انواع مغزها و یا استفاده از آنها در سوئیت سالاد اشاره نمود. استفاده از این محصولات با توجه به سلیقه های مختلف ، متفاوت خواهد بود.

اهداف شرکت bell از تولید فیگ بل :

شرکت بل به عنوان تولید کننده ی محصولات چند بعدی همواره مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. این شرکت با استفاده تجربیات افراد متخصص در زمینه ی انواع محصولات غذایی و ارزش های آنها بر روی سلامتی بدن و همچنین تامین انرژی و کالری مناسب برای دانش آموزان ، دانشجویان و ورزشکاران ، اقدام به ترکیب و تولید محصولات متنوع نموده اند.این ترکیبات با خواص چند بعدی در تامین انرژی مناسب برای بدن نقش موثری در سبد غذایی افراد خواهند داشت.

راهنمایی برای خرید و فروش اینترنتی فیگ بل :

با توجه به مشغله های کاری افراد شرکت bell در راستای تامین نیاز مردم ، از روش های موثری استفاده نموده است. یکی از این راههای ایده آل و قابل توجه ، سایت فروش اینترنتی خواهد بود. افراد می توانند به راحتی برای خرید اینترنتی خود اقدامات لازم را انجام دهند.

در خرید اینترنتی علاقمندان علاوه بر برخورداری از محصول با کیفیت و مرغوب ، از مزایای ایده آلی مانند ارسال رایگان ، قیمت فوق العاده و تنوع بسیار بالا برخوردار خواهند شد.

Filters
Sort
display