Search

آجیل جواهر بل

سفره های ایرانی به دلیل برخورداری از عطر و طعم ، رنگ و لعاب و همچنین خصوصیات برجسته ی دیگر مورد توجه بسیاری از نقاط مختلف در جهان بوده است. استفاده از غذاهای لذیذ که با مواد اولیه ارگانیک و مرغوب تهیه و تولید شده اند، از نقاط عطف غذاهای ایرانی به شمار می روند.

یکی از غذاهای بی نظیر و لذیذ که سرچشمه ی آن خطه ی آذربایجان می باشد، جواهر پلو است. جواهر پلو با برخورداری از مواد اولیه مرغوب و ارگانیک ، ارزش غذایی فوق العاده ای را در بر خواهد داشت. آجیل جواهر بل یکی از مهمترین ترکیبات مورد استفاده در این غذای بی نظیر خواهد بود.

با در نظر گرفتن اهمیت این ماده ی اولیه مرغوب و با کیفیت ، شرکت bell اقدام شگفت انگیزی را بکار گرفته است. تولید آجیل جواهر بل یکی از مهمترین گام ها برای ترویج تهیه و تولید غذاهای مرغوب و اصیل ایرانی خواهد بود. از این جهت این برند معتبر و جهانی اقدام به تهیه و تولید ماده ی اصلی برخی از غذاهای اصیل ایرانی مخصوصا جواهر پلو ، نموده است.

خصوصیات برجسته در آجیل جواهر بل بل :

این محصول عمدتا از خصوصیات برجسته ای برخوردار می باشد که نه تنها ارزش غذایی را افزایش خواهد داد بلکه مزایای فوق العاده ای را نیز برای بدن به همراه خواهد داشت. از این محصول جهت طبخ جواهر پلو همراه با پرتقال خشک استفاده خواهند نمود . از جمله خصوصیات برجسته در این محصول می توان به ترکیبات فوق العاده آن اشاره نمود :

از خصوصیات قابل توجه در این محصول می توان به ترکیبات فوق العاده در آن اشاره نمود. این محصول با برخورداری از ترکیبات بی نظیر ، تاثیرات چشمگیری بر روی عطر ، طعم ، ارزش غذایی و ... خواهد داشت. از جمله این ترکیبات فوق العاده می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 •        میوه خشک پرتقال :

میوه خشک پرتقال به عنوان بیس اصلی جواهر پلو ، بسیار قابل توجه خواهد بود. این محصول علاوه بر عطر و طعم بی نظیر مزایای شگفت انگیزی را برای بدن به همراه خواهد داشت. از مزایای قابل توجه در این محصول می توان به :

-     ویتامین C

-     ویتامین B

-     ویتامین A

-     ویتامین E

-     کلسیم

-     پتاسیم

-     منیزیم

-     آهن

-     فسفر

-     منگنز

-     روی

و موارد دیگر اشاره نمود. استفاده از این محصول می تواند در رشد استخوان ها ، دفع سموم از بدن ، جلوگیری از مشکلات معده و کیسه صفرا ، جلوگیری از بیماری های قندی ، تنظیم فشار خون ، تقویت سیستم ایمنی ، گردش خون ، شادابی و جوان سازی پوست . موارد بسیار زیادی ، نقش موثری داشته باشد.

 •        پسته :

از دیگر مواد اولیه مورد استفاده در آجیل جواهر بل ، خلال پسته می باشد. در انتخاب خلال مرغوب پسته باید از دقت بسیار زیادی استفاده نمایید. شرکت bell با در نظر گرفتن خصوصیات خلال پسته ی مرغوب اقدام به تولید محصولی با کیفیت و قابل توجه نموده است.

خلال پسته می تواند تاثیرات شگفت انگیزی بر روی سلامتی افراد داشته باشد. این محصول با برخورداری از خلال پسته علاوه بر تامین مواد اولیه ی مرغوب و باکیفیت جواهر پلو، نقش بسزایی در تامین عطر و طعم لذیذ و مرغوب نیز داشته است. از مزایای این محصول می توان به موارد زیر اشاره نمود :

 • با برخورداری از آهن نقش چشمگیری در رفع کم خونی خواهد داشت.
 • به عنوان مقوی معده شناخته شده است.
 • درمان اسهال خونی و اسهال معمولی وابسته به مصرف پسته می باشد.
 • برای از بین بردن و درمان سرفه بسیار مفید خواهد بود.
 • تقویت کننده ی مغز و ذهن به شمار می رود.
 • نقش چشمگیری در آرامش اعصاب خواهد داشت.
 • با مصرف این محصول از آرامش قلب برخوردار می شوید.
 • تقویت قوای جنسی از دیگر مزایای استفاده از این محصول می باشد.
 •        خلال بادام :

از دیگر ترکیبات و بیس اصلی در آجیل جواهر بل بل می توان به خلال بادام اشاره نمود. این محصول نیز با خصوصیات برجسته در شرکت bell انتخاب شده و مورد استفاده در این ترکیب فوق العاده قرار گرفته است.

کلیه ی خلال های مورد استفاده در این محصول با مرغوبیت بی نظیری در اختیار افراد قرار گرفته اند. این خلال ها هرگز طعم تلخ و نامناسبی را در بر نخواهند داشت. از مزایای فوق العاده در این محصولات می توان به موارد زیر اشاره نمود :

 • کاهش کلسترول بد در بدن
 • آنتی اکسیدان مناسب
 • کاهش بیماری های قلبی
 • جلوگیری از گرفتگی های عضلانی
 • تعادل در فشار خون
 • جلوگیری از افزایش ضربان قلب
 • برخورداری از مواد معدنی مناسب

-   روغن زیتون :

یکی از ترکیبات منحصر بفرد و خاص در این محصول ، استفاده از روغن زیتون می باشد. روغن زیتون فواید برجسته و ایده آلی را برای بدن به همراه خواهد داشت. اما استفاده از روغن زیتون بل نه تنها مزایای بی نظیری را برای بدن به ارمغان می آورد، بلکه تاثیرات شگفت انگیزی بر روی عطر و طعم مواد غذایی خواهد داشت.

روغن زیتون مورد استفاده در آجیل جواهر بل به راحتی این محصول را از یک محصول تک بعدی به یک محصول خاص و چند بعدی تبدیل خواهد نمود.

استفاده از این روغن با در نظر گرفتن نظریات متخصصین تغذیه صورت پذیرفته است. با استفاده از آجیل جواهر بل شما می توانید فواید بیشماری را از لحاظ مزایا ، عطر ، طعم و مزه برخوردار شوید. از مزایای روغن زیتون بل می توان به موارد زیر اشاره نمود :

-    جلوگیری از بروز بیماری های قلبی

-    جلوگیری از آسیب دیدگی سلولهای قرمز خون

-    کاهش کلسترول بد در بدن

-    افزایش آنتی اکسیدان در بدن

-    مناسب برای عملکرد سیستم گوارشی

-    جلوگیری از لخته شدن خون در عروق

-    جلوگیری از زخم معده

اهداف شرکت bell از تولید آجیل جواهر بل:

شرکت bell با بکارگیری تخصص افراد در زمینه ی مواد غذایی ، اقدام به تولید محصولاتی هدفمند و برجسته برای افزایش ارزش غذایی و همچنین تبدیل تک بعدی بودن خواص محصولات به چند بعدی بودن ، نموده است.

شایان ذکر است که این برند همواره در راستای ارائه ی محصولات خود ، با محبوبیت های چشمگیری نیز مواجه شده است. از این جهت همواره در تلاش برای افزایش محصولات با کیفیت و مرغوب خود ، بوده است.

خرید و فروش اینترنتی آجیل جواهر بل:

از دیگر خصوصیات برند بل ، استفاده از خدمات فروش اینترنتی می باشد. خریداران این محصولات برجسته و قابل توجه ، برای تجربه ی یک خرید فوق العاده به راحتی به سایت فروش مراجعه نموده و خرید اینترنتی خود را با بهترین شرایط رقم می زنند.

ارسال رایگان ، کیفیت فوق العاده ، بسته بندی مرغوب ، قیمت مقرون به صرفه و مواردی از این قبیل از جمله مزایای این فروش اینترنتی به شمار می رود.

Filters
Sort
display